Anasayfa / DÜĞÜN & ORGANİZASYON / Düğün & Organizasyon

DÜĞÜN, DAVET VE ORGANİZASYON

O gece Kızkulesi yalnızca sizin!

Özel davet ve organizasyonlarınızda Kızkulesi’ni kapatarak, dünya mutfağının seçme lezzetleri arasından yapacağınız tercihlerle oluşturduğunuz davet mönünüz eşliğinde, 220 kişiye kadar olan misafirlerinizi bu eşsiz mekanda ağırlayabilirsiniz. Ayrıca yaz aylarında gerçekleştireceğiniz davet ve organizasyonlarınızı, Kızkulesi’nin etrafı Boğaz manzarasıyla çevrili muhteşem terasına taşıyabilirsiniz.

Düğün

İki kıtanın kucaklaştığı yerde, üzerinde bulunduğu küçük adacıktan, binlerce yıl boyunca İstanbul’u seyreden Kızkulesi, sayısız aşk hikayesine tanıklık etti. Dünyada eşi benzeri olmayan konumuyla İstanbul’un simgesi haline gelen Kule, aşk efsaneleriyle de romantizmin sembolü haline geldi. Yüzyıllar boyunca sevgililerin, manzarasına karşı, birbirlerine söyledikleri “evet” cümlesi ile aşklarını ölümsüzleştirdiği bu eşsiz mekan, hep hayalini kurduğunuz unutulmaz düğünlerinize de ev sahipliği yapıyor.

Bu tarihi doku ve mistik atmosferin yanı sıra, misafirlerinizi ve sizleri hem sunumu hemde lezzeti ile büyüleyecek düğün menülerimiz de gecenize değer katacak..

"Beyaz Fırından sipariş ettiğimiz muhteşem düğün pastalarıyla da gecenizi taçlandırıyoruz"

Davet

Dostlarınızla, iş arkadaşlarınızla veya misafirlerinizle birlikte Kızkulesi’nde, kokteyl, doğum günü, lansman, yemek ya da toplantı gibi özel organizasyonlar da düzenleyebilirsiniz.